FAQs Complain Problems

समाचार

Staff

Photo Name Designation Section Email Phone
रामचन्द्र लामगादे प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत उपसचिव प्रशासन ramechhapmun@gmail.com ०४८-४००११६ / ९८५४०४९१११
दिपक कुमार श्रेष्ठ सूचना प्रविधी अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ito.ramechhapmun@gmail.com ९८४९२२१२१४
कुशुम भट्टराई इन्जिनियर kushum.bhattarai.187@gmail.com ९८४९८०७१८७ / ९८५१२०७१८७
मदन सुवेदी लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा subedimdn@gmail.com ९८०४७३६३३३
सुकदेव नेपाल उप-सचिव शिक्षा शाखा sukadev13018@gmail.com ९८६३०२३०१५ / ९७४१०९०६०५
देवश्री त्रिपाठी रोजगार संयोजक प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम ९८४५१०८४५५
नारायण सुबेदी अधिकृत छैटौं प्रशासन ९८४४३९३२१५
हरि चन्द्र बराल सव.इन्जिनियर योजना शाखा hcbaral65@gmail.com ९८४१५१६७००
बिक्रम हायू सव.इन्जिनियर योजना शाखा ९८६५०८४७७१
घना माया श्रेष्ठ खरिदार प्रशासन shresthaghana37@gmail.com ९८४४४२१०८०
सुदिप कार्की सव. ओभरसियर योजना शाखा ९८४४२७८२१९
रोशन राज प्रधान सव. ओभरसियर योजना शाखा ९८४४४४३४९०
तोरण श्रेष्ठ अमिन अमिन ९८४०१२०३०२
सागर पुलामी मगर खरिदार प्रशासन (वडा सचिव, वडा नं.३ र २) ramechhapmun03@gmail.com, sagarbabu889@gmail.com ९८४४२९६८५१
अशोक सुनुवार प्राविधिक सहायक वडा सचिव, वडा नं.४, हिमगंगा ramechhapmun04@gmail.com ९८६१९७५५२३
दुर्गा बहादुर कठायत प्राविधिक सहायक वडा सचिव, वडा नं.१, गोठगाऊ ramechhapmun01@gmail.com ९८५४०४३२४७
इन्द्र बहादुर राना मगर वडा सचिव वडा सचिव, वडा नं.५, रामपुर ramechhapmun05@gmail.com ९८४४३९४७७७
दिलिप कुमार बराईली वडा सचिव वडा सचिव, वडा नं.६, ओख्रेनी ramechhapmun06@gmail.com ९८४४३२६२७०
लक्ष्मण के.सी. सवारी चालक टिफर चालक ९८६४०२७८०८
हरी बहादुर मगर सवारी चालक हलुका सवारी चालक ९८४३२७१२८६
गुण राज तामाङ कार्यालय सहयोगी ९८६८८३२९२७
नारायण कुमार कार्की कम्प्युटर अपरेटर लेखा शाखा narayank09@gmail.com ९८५४०४०९८८
प्रविण गिरि इन्जिनियर योजना शाखा prgiri422@gmail.com ९८५११७५५४७
होम बहादुर थापा अधिकृत आठौं योजना, अनुगमन तथा प्रशासन suchanaadhikari@ramechhapmun.gov.np / thapahom776@gmail.com ९८५४०८८८७७
काजी शेर्पा पशु विकास अधिकृत पशुपन्छी विकास शाखा sherpakaji2030@gmail.com 9841732185
हरिभगत श्रेष्ठ अधिकृत छैटौं राजस्व शाखा ९८४८०९४७७७
कृष्ण बहादुर भुजेल अधिकृत छैटौं कृषि शाखा ९७४४०२७९६१